Oferta

Pierwszy etap projektu wnętrza

 

W Etapie pierwszym określamy Państwa oczekiwania co do stylu wnętrza, kolorystyki , wstępnego budżetu. Na adres email biuro@nowoczesnewnetrza.com prosimy przesłać opis pomieszczeń oraz rzut z naniesionymi wymiarami. Na podstawie dostarczonych informacji przesyłamy wycenę oraz ujęcia obrazujące jakość oferowanej przez nas wizualizacji. Wyceny obliczane są z m2 powierzchni podłogi we wszystkich pomieszczeniach oprócz łazienki, wc, pralni, które wyliczamy z sumy długości wszystkich ścianek x wysokość pomieszczenia.

 

Drugi etap projektu wnętrza


Mając wszystkie powyższe dane przygotowujemy wizualizację3d w czasie 10dni roboczych, którą w formie ujęć przesyłamy drogą mailową. Po przesłaniu  wizualizacji w zwrotnym mailu prosimy opisać wytyczne co do ewentualnych zmian w wizualizacji. Przesyłamy ponownie zmienione ujęcia wizualizacji i powtarzamy wysyłanie  wiadomości. Po Państwa akceptacji wizualizacji przechodzimy do etapu III

 

Trzeci etap projektu wnętrza


Po akceptacji wizualizacji przygotowujemy wypis elementów wyposażenia wnętrza oraz projekt wykonawczy (do 10 dni roboczych)

 

Wypis elementów wyposażenia wnętrza zawiera:

Rodzaj, kolekcja, producent płytek ściennych i podłogowych

Propozycje paneli podłogowych, deska barlinecka

Propozycje ścian (kamień, płytka, tapeta, fototapeta)

Kolorystyka ścian ( nr. Koloru, producent, rodzaj)

Propozycja mebli wypoczynkowych

 

W wypisie elementów wyposażenia wnętrza podajemy linki witryn internetowych gdzie występują potrzebne do realizacji produkty.

Projekt wykonawczy zawiera:

Rozmieszczenie punktów oświetlenia/ podział na strefy oświetlenia

Rozmieszczenie gniazd el.

Rozmieszczenie punktów wod-kan

Rzut kuchni z opisem korpusów i propozycją kolorystyczną

Rysunki zabudowy k-g

Kłady ścian w łazienkach